Nieuws van september

26 september 2021


 Kort nieuws:

      -          Er hebben zich 9 nieuwe leden aangemeld voor de Zomer Challenge. Daar zijn we heel erg blij mee. Ook al is deze aanbieding afgelopen, je kunt je nog steeds aanmelden, ook als je gewoon een keertje wilt kennismaken met tennis. INTERESSE? Bel met Félice Prent [06-29540905] Aanmelding kan via de website.

  -          Onlangs zijn we aangesloten bij de Doe-Mee-Webwinkel. Deze webwinkel is voor inwoners die een minimum inkomen hebben. Je krijgt een budget per jaar en kunt dat via de webwinkel zelf besteden bij aanbieders in de regio Zuidoost-Drenthe, waaronder onze tennisvereniging. Het jeugd en seniorlidmaatschap valt onder deze aanbieding.  

-          Als je een keertje wilt tennissen met een introducée dan kan dat. De kosten bedragen € 5,00 per persoon. Je kunt je melden bij onze penningmeester Tjeerd Vrind. Hij stuurt je dan een betaalverzoek.   

-         Stem op onze club via Rabo ClubSupport. Wij doen ook mee met Rabo ClubSupport. Kunnen wij op jouw stem rekenen? Als je een bankrekening hebt bij de Rabobank, kun je gratis lid worden van de Rabobank en stemmen op onze club! Je kunt meerdere stemmen uitbrengen op Tennisvereniging de Havezathe.   Stem nu direct in de Rabo App of online op rabobank.nl/clubsupport Ga naar zelf regelen - lidmaatschap - clubsupport - en stem op onze vereniging. Je kunt 5 stemmen verdelen, met maximaal 2 stemmen op 1 club. Stemmen kan tot 25 oktober!   Al heb je een Rabo rekening, dan ben je niet automatisch lid van de coöperatie. Gelukkig kun je je heel makkelijk aanmelden via https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/, het enige dat je nodig hebt is je Rabo reader en je bankpas en je kunt meteen gaan stemmen!    

 

Nieuwscategorieën Bestuur

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 29540905

Naast Sporthal "De Goorn"

Edveensweg 17
7861 AM Oosterhesselen

KVK-nummer

40045758